Červen 2013

Ben the bear

28. června 2013 v 9:39
Ben, medvěd který byl zachráněn. :) Byl zachráněn z jednoho strašného ranče v Severní Karolíně, kde žil ve strašných podmínkách :'(. Šest let musel žít na tom ranči. na ranči Jambbas, kde byl jenom něco jako lákadlo turistů. To, že má nějaké potřeby k životu tam úplně ignorovali. Jeho "domov" byl jen malý kotec, ve kterém po něm neuklízeli ani jeho potřebu :((. Na tu podlahu (kterou po něm neuklízeli) mu ještě dávali jídlo. Snad jen na tom ranči byli na tolik, s prominutím blbý, když dávali medvědovi psí granule, ještě k tomu na posranou zem! x'(.

Záchrana pulců :D

24. června 2013 v 14:18 | Alena
Tak tedy píšu.. :) sice pozdějc než jsem psala že napíšu, ale píšu ten článek o "našich" pulcích :) :D.
To jsme tedy zachraňovali pulce z bazénu. Jejich mamka sice chcípla kvůli tomu chlóru co je v něm ;(, ale pulci byli v bezpečí plachty než jsme je vyndali :D.

přepadovka!

22. června 2013 v 18:33 | Alena
Je tuNeměla jsem teďkom čas... Jako vždy a tak teď udělám přepadovku :P. To abych zjistila jestli tu vůbec někdo je :).
Tento měsíc budu psát o těch zvířatech z předchozího článku :)... Zítra ještě napíšu článek o tom, jak jsem zachraňovali pulce z našeho bazénu a taky možná napíšu článek o tom jak ted někde v čr chytají bobry a možná je i zabíjí a to proto, že ničili hráz. Takže... čekám na komentáře, abych věděla, že to někdo bude číst :D

Šťastné konce :)

9. června 2013 v 21:37 | Alena
Na začátek... něco hezkého :). 8 reakcí zvířat, které byli zachráněné z různých laboratoří, z jatek apod.

1. Ben The Bear se šplouchá v rybníku poté, co byl zoologickou zachráněn ze silnice.
další v c.č.

Zase zpátky!

9. června 2013 v 21:28 | Alena
Zase jsem zpátky :)... Přes prázdniny tu sice hodně nebudu, protože budu hodně na táborech, ale pokusím se napsat články třeba na týden dopředu :).
Jenom abyste věděli, tak v tomto týdnu napíšu různé články o tuleních mláďatech, dám sem pokud možno hru: Jak zelená je tvoje strava atd.
Doufám, že bude mít tento blog velkou navštěvovanost a že budete podepisovat petice...