Ben the bear

28. června 2013 v 9:39
Ben, medvěd který byl zachráněn. :) Byl zachráněn z jednoho strašného ranče v Severní Karolíně, kde žil ve strašných podmínkách :'(. Šest let musel žít na tom ranči. na ranči Jambbas, kde byl jenom něco jako lákadlo turistů. To, že má nějaké potřeby k životu tam úplně ignorovali. Jeho "domov" byl jen malý kotec, ve kterém po něm neuklízeli ani jeho potřebu :((. Na tu podlahu (kterou po něm neuklízeli) mu ještě dávali jídlo. Snad jen na tom ranči byli na tolik, s prominutím blbý, když dávali medvědovi psí granule, ještě k tomu na posranou zem! x'(.


Byl úplně sám, nepočítaje turisty, kteří chodili okolo něj. Musel poslouchat křik dětí a jiný hluk a musel doufat, že mu nějaký turista hodí kousek chleba, jinak by asi umřel hlady :'(. Neměl ani čistou vodu...
Důsledkem toho trpěl chronickými potížemi, měl hlubokou deprivaci atd. Kdyby nějací lidé nezavolali, že je s ním, něco v nepořádku, tak by tam asi umřel :'(.
Nakonec, u soudu, se rozhodlo, že Ben bude převezen do Kalifornie :). bylo totiž jasné, že nemá ani základní potřeby k životu. Ben se tedy převezl do Kalifornie. Proběhl několika vyšetřeními a při cestě byl stále hlídán veterináři.
Když potom Ben prozkoumal své nové rozsáhlé "bydliště" :), asi poprvé cítil trávu pod nohama... Úplně to první co udělal, bylo to, že se šel vyčvachtat do bazénku :D. Mšl tam i připravený pelíšek a jídlo apod.
27. srpna soud rozhodl, že Ben tam už zůstane :))).
Konečně bude žít Ben normálně, protože to, jak žil bylo opravdu STRAŠNÉ :'(. No nemám pravdu? :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jana-janishka jana-janishka | Web | 15. července 2013 v 18:00 | Reagovat

Ahoj,nechceš se přihlásit do mojí Fotografické soutěže?
Jednou z cen je i výrobek z FIMA!
jana-janishka.blog.cz/1307/fotograficka-soutez-prihlasky

2 ♥Sarah♥ (Zlatka & Sár) ♥Sarah♥ (Zlatka & Sár) | Web | 17. srpna 2013 v 21:37 | Reagovat

Chudáček! Hlavně, že teď už se má dobře x).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama