Nový začátek

22. srpna 2013 v 12:45 | Alena
Tak už zase je tu ten začátek. já teď moc nemám čas. Mám doma dvě kočky, které by se nejradši zabily, k tomu je na počítači pořád brácha...

Snad jste chodili na peta.com
Hodně se toho za tu dobu přihodilo a konalo se hodně akcí na ochranu zvířat. Sice některé nebyli pro ČR, ale některé byli celosvětové. Aktuální je třeba Ice ride.
http://savethearctic.org/ tak aspoň podepište petici! Je to na ochranu arktidy. V dalším článku napíšu podrobnosti, ale určitě se aspoň podívejte na tu stráknu (viz víše). Určitě se přihlašte i do ice ride, něco jako průvod na kole ;-), taky o tom napíšu v příštím článku ;-). Podepíšete petici, nebo se dokonce pžihlásíte do Ice ride? hlasujte v anketě, nebo napište komentář ;-).

Také bylo velmi aktuální téma testování na zvířatech. Hlavně to bylo zaměřené na hlodavce, kteří se považují za hloupá zvířata co necítí bolest.
Také o tom v nejbližší době napíšu ;-)

Doporučuju vám se přihlásit na peta.org, tedy zaregistrovat. Ted... pokud by jste chtěly dostávat e-maily ohledně všech těchto věcí.

Také dali na petu dobré obrázyk a to se týkalo zvířat chovaných pro maso, nebo pro mléko, vajíčka. U každého zvířete byli dva nebo více obrázků a pokaždé to byla očekávání a skutečnost. Na to se taky určitě podívejte, nebo si chvilku počkejte :-D. http://www.peta.org/living/vegetarian-living/expectation-vs-reality-factory-farms.aspx?utm_campaign=0713%20Expectation%20Reality%20Factory%20Farms%20feature&utm_source=PETA%20E-mail&utm_medium=E-News

Pak je tu nějaké zkoušení simulátorů na fretkách. Už to bylo skončené. Už v roce 2011, ale teď se zjistilo, že se k tomu fretky stále používají. Přečtěte si o tom zde. A pokud chcete pomoct, podepište petici, která je hned pod tím článkem ;-). Nevím tedy, jestli na to musíte být v petě zaregistrovaní, ale určitě se zaregistrujte ;-D.

Určitě si přečtěte dnešní články. Třeba o tygrech, kteří jsou drženi v malých klecích (zde). je tam také článek o filmu blackfish, na ten se určitě koukněte, sice jsem ho ještě neviděla, ale je to o kosatce, kterou odtrhly od rodiny a daly do nějakého toho zábavního parku. http://blackfishmovie.com/ Ta kosatka tedy zabije i několik lidí :/. No... ale určitě se podívejte. Nevím tedy jestli je to už na stažení, když už tak asi jen s titulkama :/, pokusím se sem pak ten film vložit ;-).

O tom všem budu v tomto týdnu psát. Jestli tu teda někdo bude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lumina Lumina | Web | 22. srpna 2013 v 21:07 | Reagovat

Tak petice "podepsána"...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama