Bull ring

18. září 2013 v 14:46 | Alena
Ve francii se protestovalo proti býčím zápasům. Přes 100 demonstrantů obsadilo ring na býčí zápasy a zpívalo: "Tohle není tradice!"
ale tak kdo by neprotestoval kdyby mohl? Jenom bezcitný sobec. Dyť býčí zápasy nemají vůbec smysl! Odchová se býk, v ne přiznivých podmínkách, pak ho vypustí do ringu, tam ho zabijou a... pak nevim co s tim dělaj. Vyhodijou ho, daj ho do psího žrádla... Já fakt nevim, ale je to hnusný.

 


Býčí zápasy jsou ale hnusná krvavá tradice, hlavně ve Španělsku. Je to něco jak psí zápasy až na to, že tam zápasí člověk s býkem. Nebo... zápasí... Spíš toho býka zabíjí, ten býk je totiž většinou bezbrannej i když už se hodněkrát stalo, že nějakýho toho toreadora, nebo jak propíchl :O. Ale dobře mu tak! On mu to oplatil i za všechny ostatní býky, který zabil... Můžete se podívat na video o býčích zápasech ;-).
Na tom videu je chudák i ten kůŇ :'(.
NA tomhle videu je to bez té části, kde se zabíjí, ale je to amaterské video, od jistého Slováka.

a tady je to se zabíjením :'( (korida) schválně si všímejte toho jak to do něho zabodává... :( Je to hnus! Jak mu teče krev z tlamy a jak tomu ještě všichni tleskaj :(


Jaký máte vy názor na býčí zápasy? Protestovaly by jste?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bichonel $ Bichonel $ | 27. prosince 2013 v 12:35 | Reagovat

Ahoj Alusak, před pár měsíci ses chtěla přihlásit do naší soutěže o nejkrásnější fotku psa. Respektive ses přihlásila, vše vyplnila, ale neodeslala fotku. Jestli pořád platí že se chceš soutěže zúčastnit, pošli nám fotku. email na nás najdeš zde: http://papillon-retriver.blog.cz/1303/souteze-o-nejkrasnejsi-fotku-psa

2 María María | Web | 28. března 2014 v 11:36 | Reagovat

Tak o to, co se stane s býkem po koridě jsem se taky zajímala. Nevyhodí ho, naopak, maso (chutí se prý podobá zvěřině) se prodá do řeznictví a restaurací. V Alicante mají například v hlavní tržnici stánek vyhrazený pro býčí maso (pravděpodobně ale ne trvale, korida se tam pořádá jen několik dní v roce během oslav). Býčí ocas (rabo de toro) je vyhlášená pochoutka, stejně jako varlata, zvěčněná i ve známém vtipu o koridě. Ani býčí kůže nepřijde nazmar, například firma Vidot (http://www.vidot.es/) z ní vyrábí luxusní brašny, peněženky a další doplňky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama